Сьогодні в Ужгородському замку відбудеться прем`єра шоу-мюзикла "Енеїда"

Сьогодні в Ужгородському замку відбудеться прем`єра шоу-мюзикла "Енеїда" за мотивами поеми українського письменника Івана Котляревського у виконанні артистів Закарпатського обласного театру ляльок "Бавка". Початок о 22.00.

Сьогодні в Ужгородському замку відбудеться прем`єра шоу-мюзикла "Енеїда"У такому форматі лялькарі виступатимуть уперше і цим, власне, хочуть здивувати... дорослого глядача.

Головний режисер Наталя Орєшнікова каже, що за постановку «Енеїди» вирішили взятися передусім через її глибокий патріотизм. Що ж до сюжету, то, як зазначив директор театру Василь Чайкович, він цікавим та актуальним буде завжди. А позаяк її дивитися бажано віковій категорії людей від 16 років і старших.

До речі, спектакль повністю музичний, задіяно велику кількість ляльок, маски. До речі, найскладніше було з декораціями та ляльками, адже на кожній по 170 різних деталей, які треба було вмонтувати. З цим мали мороку не тільки художники та майстри театру ляльок, але задіяли всіх, хто «мав вільні руки».

Ціна квитка на спектакль — 25 гривень.
17 червня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Культура

18:35
До бенефісу Світлани Кобзистої у п’ятницю в Ужгороді покажуть виставу "Ірод"
13:35
Оприлюднено лауреатів обласних премій в галузях літератури, театрального, музичного та виконавського, хореографічного, образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва за 2024 рік
15:15
Після 6-річної перерви в Ужгороді вдев'яте стартував Фестиваль сучасної духовної музики, організовуваний Cantus-ом Фото новина
14:48
У Колочаві на Хустщині відбувся обласний фестиваль-конкурс коломийок "Співаночки мої милі" Фото новина
01:39
У Колочаві в неділю відбудеться обласний фестиваль-конкурс коломийки "Співаночки мої милі"
17:22
В атріумі Закарпатської ОВА відкриється виставка "Дитячі мрії"
01:26
Закарпатський народний хор долучився до проведення Національного тижня безбар’єрності Фото новина
10:59
Оголошено Короткий список VII Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози імені Івана Чендея 2025 року
23:32
/ 3
Духнович чи Духновіч?
01:29
У суботу в ужгородському скансені звучатиме дитячий "Веселковий передзвін" закарпатського фольклору
14:31
Літературний конкурс малої прози імені Івана Чендея оголосив довгий список 2025 року
14:46
В Ужгороді оголосили прийом пропозицій на здобуття премії імені Петра Скунця
20:58
В Ужгороді представили закарпатське фентезі про розбійника Пинтю Фото новина
16:00
/ 3
Закарпатському адвокатові, який за хабарі незаконно сприяв військовослужбовцям у звільненні зі служби, "світять" 10 років тюрми Фото новина
14:07
На виставці-ярмарку в ужгородському скансені можна побачити близько 700 писанок, 300 з яких можна придбати Відео новина
13:46
Закарпатський народний хор презентує Пасхальний концерт у поєднанні з пісочною анімацією
21:35
/ 4
В Ужгороді презентують книжку Романа Офіцинського про Августина Волошина
20:27
/ 1
У суботу в Ужгороді представлять "гуцул-фентезі" Олександра Гавроша
14:26
"Галерея однієї картини" відкрита в Чинадіївському замку "Сент-Міклош" Фото новина
11:25
В Ужгороді стартував V-й Всеукраїнський фестиваль камерного театрального мистецтва "Під цвітом сакури" Фото новина
13:09
Закарпатські лялькарі показали прем’єру вистави "Ірод" Фото новина
03:07
Закарпатська філармонія запрошує на особливий "бароковий" вечір, присвячений 340-річчю Баха
03:00
В Ужгороді відбудеться V-й Всеукраїнський фестиваль камерного театрального мистецтва "Під цвітом сакури"
02:50
/ 1
В Ужгороді відбулася зустріч з поетом, прозаїком, публіцистом, видавцем та громадським діячем Володимиром Шовкошитним Фото новина
14:26
/ 1
В Ужгородському замку розгорнули виставку молодіжної "Фокус групи" Фото новина
» Всі новини